Modernizasyon

Modernizasyon zaman içinde artan ihtiyaçları karşılamak ve gelişen teknoloji ile yürürlüğe giren yeni standartlar için gereklidir.Asansör ve yürüyen merdivenler ağırlıkta mekanik ve elektronik parçalardan oluşmaktadır. Dikkat edilmesi gereken konu belli zaman aralıkları ile bu sistemleri modernizasyonla korumak, gelişen teknoloji ve standartlarla sürekli bu sistemlerin performansını en üst seviyede tutmaktır. Bu aynı zamanda çalışma ve bakım maliyetlerini de minimum seviyede tutacaktır. Binanızdaki asansörler tıpkı diğer makinelerde olduğu gibi zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir. Bu nedenle, asansörde kullanılan tüm aksamların kalitesini korumak ve binaların değerini kaybetmesini önlemek için tesisin yenilenmesi gereklidir.
 
Herhangi bir makine gibi bir asansör veya yürüyen merdivende yaşam döngüsünün sonuna ulaşmaktadır. Düzenli bakım ve tamir işlemi ile bile, on yıllar boyunca sürekli çalıştıktan sonra- yılda 100,000 defadan daha fazla ve binlerce kilometre yol kat ederek- değiştirilmesi veya baştan sona modernize edilmesi gerekebilir
 
Asansörünüzün veya yürüyen merdiveninizin modernize edilmesi, bakım ve enerji maliyetlerini azaltarak, güvenilirlik ve güvenliği güçlendirerek masrafını geri ödeyen bir yatırımdır.
 
Özet olarak güvenliğin ve konforun günümüz sistemleri ile aynı seviyede olmasını sağlamak ve binalarınızın değerini korumak için en uygun yöntem, sistemi revizyonla yenilemektir.
 
Modernizasyonun sağladığı artılar
 
Sisteminizin yenilenmesi bina sahibine, yönetici ve kullanıcılara zaman içersinde birçok avantaj sağlar bunlardan bazıları;
  • Daha az enerji tüketimi
  • Yüksek kullanıcı rahatlığı
  • Daha fazla güvenlik
  • Verimli işletim
  • Modern kabin tasarımı
  • Standartlara uygunluk


Etiketler : Modernizasyon