Başkanın Mesajı

 
asansor sektörü duayenlernden başkanımızın mesajı

Asansör Sektörü Duayenlerinden Başkanımızın Mesajı

Bir organizasyonun başarısı, tamamıyla pazarın sorunlarının anlaşılmasına ve müşteri gereksinimlerinin doğru tespit edilmesine bağlıdır. Kuruluşumuzdan itibaren her yıl, Türkiye’deki pazar koşullarını dikkatli bir şekilde değerlendirerek, müşterilerimizin gereksinimlerini dinleyerek ve elde edilen analizlerin sonuçlarına göre hareket ederek sağlam temeller üzerinde grup şirketlerimizin büyümelerini hedefledik. Bu felsefemiz bizi her zaman grup şirketlerimizin akılcı yatırım kararları almalarına yönlendirmiştir. En güncel teknoloji ve yöntemleri faaliyetlerimizin her safhasına uygulamak için yaptığımız araştırmalar kesintisiz devam etmektedir. Akılcı yatırım kararları, çağdaş yaklaşımlar ve iyi yetişmiş personelimiz sayesinde müşterilerimize faaliyet konumuzu oluşturan her alanda en iyi hizmeti verdiğimize inanıyoruz.
 
 
Amacımız, şimdiye kadar girdiğimiz tüm pazarlarda ve sektörlerde lider olmaktır. Bu kararlılık, yaratıcılığı, yeni teknolojilerin benimsenmesini ve devamlı olarak uygulanmasını da doğal olarak beraberinde getirmektedir. Tüm Grup şirketleri faaliyete geçtikleri anda en son teknolojileri almak ve uygulamak üzere yönlendirilmektedir. Çeşitli iş kollarımız devamlı olarak pazara yeni ürünler sunmakta ve müşteri hizmetlerinde yenilikler yapmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ürün ve hizmetler, çeşitlilik ve her zaman yeni standartlar oluşturma çabalarımız, şirketlerimizde yaratıcılığı öncelikli bir konuma getirmiştir.
 
Kısa zamanda göstermiş olduğumuz bu ilerleme yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın değerli katkıları ve planlamadaki üstün başarılarının doğal bir sonucudur. Grup şirketlerimiz her zaman çalışanlarının eğitimine ve kendi alanlarında ilerlemelerine önem vermiştir. Bununla birlikte, Grubumuzda görev yapan üst düzey yöneticiler de kendi özel bilgi ve birikimlerini ortak değer ve yetenekler ile birleştirerek Grup dinamizmi içinde yeni fikirlerin ortaya çıkmasında çok önemli roller oynamışlardır. Şirketlerimizin faaliyetlerinde ulaştıkları mükemmellik, temel kurallara bağlılık, gelecek vaat eden ve gelişmekte olan pazarlara yapılan yatırımlar ile sürekli ve tutarlı bir şekilde uygulanan stratejilerin sonucudur.
 
Şirketlerimizin geçmiş performansları incelendiğinde göze çarpan öğe sürekliliktir. Grup olarak büyük boyutlu taahhüt işlerine girmek için her türlü bilgi ve teknoloji birikimine sahibiz. Projelerimizde kullanılan her türlü girdinin yurtdışındaki kaynaklarına rahatlıkla ulaşabilmenin yanı sıra Türkiye’deki hammadde kaynaklarını da kararlılıkla korumaktayız. Elimizdeki tüm projelerde Türk işgücü kullanmak suretiyle ülkemizdeki işsizlik sorununa kısmen de olsa çare olmaya devam etmekteyiz. Finans, hizmet ve planlama konularındaki bilgi birikimimiz ve gücümüzle Türk ekonomisine ve ülkemiz insanına katkıda bulunmaktan dolayı son derece mutluyuz.
 
Grup olarak geçmişte elde ettiğimiz başarılarla övünmüyoruz. Kendimize, revize edilmiş parametreler doğrultusunda, sürekli olarak yeni hedefler belirleyerek, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Grup şirketlerimiz gelecek için planlarını yaparken, aynı zamanda müşterilerine etkin, nitelikli ve sürekli hizmet verebilmek için gerekli iç organizasyonlarını da gözden geçiriyorlar.
 
Geçmişte rakiplerimizin önüne geçmemizde yardımcı olan stratejiler, gelecekte de en büyük yol göstericimiz olmaya devam edecektir. Faaliyet gösterdiğimiz pazarlarda rekabet koşulları ağırlaştıkça aktif olarak yer aldığımız bazı sektörlerin iyi durumda olmadığını göreceğiz. Bu tür durumlarda en büyük dayanağımız müşteri odaklı stratejimiz, teknolojiye yaptığımız yatırımlar ve pazarda bugüne kadar elde ettiğimiz itibar olacaktır.
 
Bu vesile ile Grubumuzun büyümesine ve başarısını sürdürmesine katkıda bulunan herkese teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca tüm Galatalı Grup şirketlerine başarılar diler, ülkeleri ve insanları için hayırlı işler yapmalarını temenni ederim.


Etiketler : Başkanın Mesajı