İ.K

İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları politikamız temel olarak verimli iş gücünü doğru yerlerde ve etkin bir şekilde kullanarak sürekli gelişen ve öğrenen bir organizasyon yapısı oluşturmak üzerine kurulmuştur.

Galatalı Group olarak hedefimiz dürüst, güvenilir, kurumsal değerlere bağlı, değişime açık, takım çalışmasına yatkın, farklılıklara uyum gösterebilen, hızlı değişime ayak uydurabilen, etkin çalışabilen, yaratıcı, girişimci, motivasyonu yüksek, sonuç odaklı, kendini geliştirme çabası içerisinde olan insan gücünü bünyemizde barındırmak ve bu insan gücünü etkin bir şekilde değerlendirmektir.

En değerli öz kaynağının insan olduğunun bilincinde olan Galatalı Group bünyesinde bulunan personelin sürekli gelişmesi için çalışmalar yapmaktadır. Eğitimin birincil derecede önemli olduğuna inanan Galatalı Group, çalışanlarını bu konuda sürekli olarak teşvik etmekte ve desteklemektedir.

Gelişimi ve ilerlemeyi sürekli kılabilmek, müşteri memnuniyetini arttırmak ve daima bir ileriyi hedeflemek ilkesini gerçekleştirmek için Galatalı Group çalışanlarının zayıf yanlarını kuvvetlendirmek aynı zamanda güçlü yanlarına göre iş bölümü yapabilmek için belirli periyodlarda personel performans değerlendirmeleri gerçekleştirmektedir.


Etiketler : İnsan Kaynakları